Jimmy’s Neede

Neem contact op!

Heb jij een vraag of opmerking, twijfel dan niet en neem contact op met Jimmy’s Neede! Wil je een van de medewerkers spreken? Mail dan naar zijn/haar persoonlijke mail. Deze vind je verder onder aan de pagina.

Info

06-XXXXXXXX
neede@jimmysberkelland.nl

Adres

Neede, Gelderland
7161 XX

Mail ons!

Veronica Kasteel

Medewerker

veronica@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Jesse Arends

Medewerker

jesse@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Koen Hissink

Medewerker

koen@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Priscilla Duin

Medewerker

priscilla@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Nicole van Vonno

Medewerker

nicole@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Colinda Achterberg

Medewerker

colinda@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm