Jimmy’s Borculo

Neem contact op!

Heb jij een vraag of opmerking, twijfel dan niet en neem contact op met Jimmy’s Borculo! Wil je een van de medewerkers spreken? Mail dan naar zijn/haar persoonlijke mail. Deze vind je verder onder aan de pagina.

Info

06-XXXXXXXX
borculo@jimmysberkelland.nl

Adres

Voorstad 13a
7271 BE, Borculo

Mail ons!

Harm Stemerdink

Medewerker

harm@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Jesse Arends

Medewerker / Facilitator / DJ School

jesse@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Jelle Klein Hesselink

Medewerker

jelle@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Gerben Lievestro

Medewerker

gerben@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm

Nicole van Vonno

Medewerker

nicole@jimmysberkelland.nl

Ma– Vri: 5:00am – 10:00pm
Za- Zo:  9:00am – 8:00pm